ANASAYFA KURUMSAL
KURUMSAL
HAKKIMIZDA
TESİS
İHRACAT
KALİTE
NEDEN AS KARO ?
MALİ YAPI
HABERLER
BAŞVURU FORMU
AYDINLATMA METNİ
KİŞİSEL VERİLERİ SAKLAMA VE İMHA POLİTİKASI

HAKKIMIZDA


AS KARO HAKKINDA

As Karo, 1974 yılında Tarsus – Mersin'de Bekir Ovacıllı tarafından kurulmuştur.As Karo ; bir önceki kuşaktan aktarılan bilgi, deneyim ve heyecanıyla kurulduğundan bugüne; modern tasarım ve müşteri mutluluğu anlayışı ile yaşanır hoş mekanlar yaratmak için yapı elemanları imal etmektedir.

25500 m2 alan üzerine kurulu olan As Karo; takım ruhu ile çalışan yetişmiş kadrosu ve teknolojik altyapı ile günlük 5000 m2 yer döşemesi ve 600 metre tul prekast ürünler üretmektedir.

As Karo; üretiiği milyonlarca metrekare terrazo karo, merdiven basamakları, kaldırım karoları, banklar, vvashbeton karolar, harpuştalar gibi birçok çeşit ürünle, ülkemizin her bölgesinde ve birçok ülkede, alışveriş merkezlerinden, hastanelere; onutladan ve peyzaj çalışmalarına kadar her mekana estetik değerler katıyor.

Bugün 1200'den fazla çeşide sahip olan ürün yelpazesiyle AsKaro; üretimde kullandığı ileri teknolojinin yanında, ar-ge çalışmalarıyla da müteahhit,mimar,mühendis ve nihai kullanıcılara da yapı bitirme elemanlarında hep yeni seçenekler sunuyor.

Ülkemizde yapı bitirme elemanları sektörüne yön veren kuruluşlardan biri olan AsKaro;ürettiği binlerce metre ürünü; Avusturalya,Norveç,İngiltere,İrlanda, Irak, Libya, Almanya, KKTC, Ürdün ve Rusya'ya ihracatını gerçekleştirmiştir.Bunun yanı sıra aracılık hizmetleri ile Hollanda,İsveç ve İsviçre'ye de ihracat gerçekleştirmiştir.

Üretim harcının içinde "insanı mutlu etme" anlayışı bulunan AsKaro,edindiği bilgi ve deneyim birikimini gelecek kuşaklarada aktararak sektöründe önde gelen bir dünya firması olma doğrultusundaki misyonunu sürdürmekte kararlıdır.


GÖNDER
İLETİŞİM
TELEFON :+90 324 646 44 55
FAX : +90 324 646 44 59
EMAIL : askaro@askaro.com.tr
ADRES : Bağlarbaşı Mah. 700 Sk.
No:18 Huzurkent / Akdeniz / Mersin

Çukurova Kalkınma Ajansı 2014 yılı Bölgesel Rekabet ve Yenilik Mali Destek Programı kapsamında hazırlanan bu yayının içeriği Çukurova Kalkınma Ajansı ve/veya Kalkınma Bakanlığı ' nın görüşlerini yansıtmamakta olup, içerik ile ilgili tek sorumluluk As Karo Ltd Şti’ne aittir.