ANASAYFA TEKNİK BİLGİLER
TEKNİK BİLGİLER
DOSYALAR
AMBALAJ VE SEVKİYAT BİLGİLERİ
DERZ, DOLGU(MACUN) SIRASINDA DİKKAT EDİLECEK KONULAR
KULLANIM VE TEMİZLİK İLE İLGİLİ UYARILAR
MONTAJ SIRASINDA DİKKAT EDİLECEK KONULAR
NAKİL VE STOKLAMA İLE İLGİLİ TAVSİYELER

KULLANIM VE TEMİZLİK İLE İLGİLİ UYARILAR


* Temizlikte kullanılacak ürünler asit ve asit içerikli kimyasallar içermemelidir. Muhteviyatında lapsa, tuz ve kostik (deterjan türevleri) içermemelidir.

Aksi halde yüzeyde deformasyona sebep olur. Bütün asitli ürünler çimento bileşenine zarar vererek gücünü azaltıp yüzeyini deforme eder.

* Kirlenme halinde hemen asit içerikli olmayan sıvı deterjan ile temizleyin ve bol su ile durulayın.

* Cilanın Korunmasında talaş kesinlikle kullanılmamalıdır. Islanması halinde talaş lekelere sebep olur.

* Genel temizlik malzemesi olarak arap sabunu kullanılmalıdır. Temizlik suyu sık sık değiştirilmelidir.

* Kirlenme halinde hemen kire uygun, deterjan türevi olmayan biyolojik parçalanm özeliğine sahip temizleme sıvısı kullanarak temizleyin ve bol su ile durulayın. Yüzeyde haricen kullanılmasını düşündüğünüz sentetik cilaları kullanmadan ünce As Karo'dan onay alınız.

* Ürünlerin temizlik ve bakımında Henkel ürünleri veya muadili ürünler kullanılabili Kullanılacak malzeme hakkında yetkililerden yardım istenmeli; gerekirse pilot uygulamalar talep edilmelidir.

* Kulanacağınız ürünün imalatçı firmasından ürünün çimeto esaslı malzemeler zarar vermeyeceği huşunda bir garanti istenmelidir.

* İplik fabrikalarındaki gibi makine aralarında kullanılan arabaların tekerlek seçimle iyi yapılmalıdır. Yumuşak dokulu olan ve karo yüzeyine zarar vermeyecek tekerle kullanılmalıdır. (Büyük çaplı, geniş enli ve yumuşak dokulu tekerler kullanılmalıdır.

Montaj sırasında dikkat edilecek konuları indirin
GÖNDER
İLETİŞİM
TELEFON :+90 324 646 44 55
FAX : +90 324 646 44 59
EMAIL : askaro@askaro.com.tr
ADRES : Bağlarbaşı Mah. 700 Sk.
No:18 Huzurkent / Akdeniz / Mersin

Çukurova Kalkınma Ajansı 2014 yılı Bölgesel Rekabet ve Yenilik Mali Destek Programı kapsamında hazırlanan bu yayının içeriği Çukurova Kalkınma Ajansı ve/veya Kalkınma Bakanlığı ' nın görüşlerini yansıtmamakta olup, içerik ile ilgili tek sorumluluk As Karo Ltd Şti’ne aittir.