ANASAYFA TEKNİK BİLGİLER
TEKNİK BİLGİLER
DOSYALAR
AMBALAJ VE SEVKİYAT BİLGİLERİ
DERZ, DOLGU(MACUN) SIRASINDA DİKKAT EDİLECEK KONULAR
KULLANIM VE TEMİZLİK İLE İLGİLİ UYARILAR
MONTAJ SIRASINDA DİKKAT EDİLECEK KONULAR
NAKİL VE STOKLAMA İLE İLGİLİ TAVSİYELER

NAKİL VE STOKLAMA İLE İLGİLİ TAVSİYELER


* Ürünler paletler halinde şevke hazırlanır. Paletler ile ürünler arasında yatay ve dikey konulan koruyucu straforlar vardır. Sevkiyat sırasında dağılmaması için şerit çemberler ile bağlanır. Ürünlerimiz fabrikada kamyon üzeri teslim edilir. Uygulama ve nakil esnasında kenar köşe kısımlarını ve yüzey kalitesini koruyunuz. Ürünlerin işlem görmüş yüzeylerinin birbirine yapışık olması yüzeyin korunmasını sağlar.

* Karo paletleri genellikle tek sıra istifleyiniz. Dar alanlarda en çok 2 sıra istif ediniz. Basamak gibi prekast ürünlerini kesinlikle tek sıra istifleyiniz.

* Araçları mutlaka forklift kullanılarak boşaltılmalı, mümkün değil ise dik olarak yüz yüze istiflenmelidir.

* Şantiyeye getirilen ürünlerin indirilmesinde en uygun araç forklifttir. Vinç ya da kurtarıcı ile yapılan indirmelerde ürünlerde deformasyon sözkonusudur. Dikkatli olunmalıdır. Elle indirme yapılacak ise ürünler dik durumda istiflenmeli, dikey aralara ahşap çıtalar konulmalıdır.

* Yatay ve dikey taşımalarda kenar ve köşe düzgünlüklerine azami özen gösterilmelidir.

* Paletleri yere indirirken, kullandığınız araca bağlı olmaksızın, zeminin düz olması ve paletlerin vavasca ve zemine paralel olarak indirilmesi gerekir.

Montaj sırasında dikkat edilecek konuları indirin
GÖNDER
İLETİŞİM
TELEFON :+90 324 646 44 55
FAX : +90 324 646 44 59
EMAIL : askaro@askaro.com.tr
ADRES : Bağlarbaşı Mah. 700 Sk.
No:18 Huzurkent / Akdeniz / Mersin

Çukurova Kalkınma Ajansı 2014 yılı Bölgesel Rekabet ve Yenilik Mali Destek Programı kapsamında hazırlanan bu yayının içeriği Çukurova Kalkınma Ajansı ve/veya Kalkınma Bakanlığı ' nın görüşlerini yansıtmamakta olup, içerik ile ilgili tek sorumluluk As Karo Ltd Şti’ne aittir.